Haber

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu geleceğin müzisyenleriyle yemekte bir araya geldi

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, 1,5 yıl evvel kurulan Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrasında enstrüman eğitimi alan 55 öğrenciyle yemekte bir ortaya geldi.

Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası Şefi Furkan Üstündağ ve öğrencileri, Kemer Double Tree by Hilton Otel’de Belediye Lideri Topaloğlu tarafından verilen yemekte hoş vakit geçirdi.

Başkan Topaloğlu öncülüğünde 1,5 yıl evvel kurulan gençlik orkestrası, kurulduğu günden bu yana muvaffakiyetten muvaffakiyete koşmaya da devam ediyor.

Şef Furkan Üstündağ idaresindeki geleceğin müzisyenleri, verdiği konserlerle isminden sıkça kelam ettiriyor.

Yemekte genç müzisyenlerle bir ortaya gelen Lider Topaloğlu, öğrencilerle tek tek selamlaşarak sohbet etti.

Topaloğlu, yemek sonrası yaptığı açıklamasında, 1,5 sene evvel kurulan kemer Belediyesi Gençlik Orkestrasının her geçen gün büyüdüğünü belirterek, orkestranın 55 şahsa ulaştığını söyledi.

Furkan Üstündağ’ın şefliğinde geleceğin müzisyenlerini yetiştirdiklerini anlatan Topaloğlu, “Orkestramızda şu anda keman, saksafon, trompet, klarnet, yan flüt ve keytar eğitimleri veriliyor. Çocuklarımız ilk günden beri heyecanla ve azimle eğitimlerine devam ediyor. Verdikleri konserlerle de bizleri oldukça memnun ediyor. Bugün çocuklarımızla yemekte bir araya geldik. Atatürk’ün ebediyete intikalinin 84’ncü yıl dönümünde de İstiklal Marşı’nı çok güzel seslendirdiler. Hepsiyle gurur duyuyoruz.” diye konuştu.

Başkan Topaloğlu, yemek sonrası orkestradaki öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu