Haber

Eski İstanbul Caddesinde yeni flaşör sistemi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit 28 Haziran Mahallesi Eski İstanbul Caddesine 28 adet ihtar ikaz flaşör direği kurdu

Ulaşım projelerini bir bir hayata geçiren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, son teknolojik sistemlerle trafik güvenliği için çalışma yapıyor. Bu kapsamda İzmit 28 Haziran Mahallesi Eski İstanbul Caddesine 28 adet ihtar ikaz flaşör direği takıldı.

DAHA İNANÇLI ULAŞIM

Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’deki kent içi trafiğini “Ulaşımda Yenilik” kimliğiyle modernize ediyor. Trafik güvenlik ekipmanları uygunlaştırma çalışmaları kapsamında sinyalizasyon, oto korkuluk imali, yatay ve düşey işaretleme uygulaması, bilgi ekranları, akıllı trafik işaretleri, sürat sensörleri üzere çağdaş uygulamaları hayata geçiriliyor.

28 ADET FLAŞÖR SİSTEMİ KURULDU

Bu kapsamda trafik kurallarına uyulması tarafındaki mevcut hassaslığın güçlendirilmesi için Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik İdaresi Şube Müdürlüğü gruplarınca 28 Haziran Mahallesi Eski İstanbul Caddesinde çalışma yapıldı. Caddeye 28 adet yeni ihtar ikaz flaşör direği takıldı. Sisteme alınan ikaz ikaz flaşör sistemi şoförlere daha inançlı ulaşım imkanı sağlıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu